Dior Dior Homme Intense 2011 Eau de Parfum férfiaknak 50 ml

Nincs készleten   |  (ID: 34724)
34 945 Ft

EREDETI TERMÉK GARANCIA

Csak eredeti termékek.

13+ WEBÁRUHÁZ EURÓPÁBAN

Megbízható nemzetközi márka.

SZÁLLÍTÁS 1 190 Ft-TÓL

DPD / Csomagküldő / Magyar Posta.

Termékleírás

Karizmatikus férfi illatot keres, amellyel számos dicséretet zsebelhet be a nőktől? Ez esetben a Christian Dior Dior Homme Intense 2011 Eau de Parfum lesz a megfelelő választás. Erős és előkelő illatkeverék, amelyben a parfümériák legértékesebb összetevőinek egyike, a toszkán nőszirom is érezhető. Púderes, fás és zöld akkordok érvényesülnek benne, és a frissen sült kenyér illatára emlékeztetnek. A következő rétegben energikus és férfias növényi pézsma, ambrette szabadul fel körtelikőr, borostyánkő és vörös cédrusfa kíséretében. A jól megmunkált Dior Homme Intense 2011 Eau de Parfum eleganciáját az üvegcse is fokozza.

Amiért érdemes a Dior Homme Intense 2011 illatot választani

  • férfi luxusillat bármilyen alkalomra,
  • közkedvelt orientális-fás illattípus,
  • a híres Christian Dior Dior Homme illatcsalád tagja,
  • megalkotója a márka belsős parfümőre, Francois Demachy.

A Dior Homme illatok és kozmetikumok használatáról

A Christian Dior Dior Homme Intense 2011 Eau de Parfum meleg jellegénél fogva ősztől tavaszig ajánlott nappal és este egyaránt. Az illathatás fokozható a Dior Homme tusfürdő, borotválkozás utáni balzsam és dezodor használatával. Bátran nyúlhat a pézsma és fás tónusú, egész évben viselhető Dior Homme 2020 Eau de Toilette után is, amely enyhébb, frissebb és informálisabb, mint a Dior Homme Intense 2011 Eau de Parfum. A francia Christian Dior Dior Homme kozmetikumok mindig megbízható partnerként vannak jelen.

Fedezze fel

Loading…
Értékelés 5.0

(Értékelések száma:3)

  • 100 % ajánlja
  • 3x recenzí uživatelů

Vélemények 3x


Ádám
Vásárlói vélemény - Parfimo.hu

Tartós, szép, elegáns, és egyedi illat, az íriszes illatok között kiemelkedő minőségű. Illatban a Valentino Uomo Intense áll hozzá legközelebb, de ez púderesebb, a Valentino bőrösebb.

  • Elegáns, nagyon jól kidolgozott, íriszes-fás, púderes, alkalmi illat. Rajtam kiváló a tartóssága, 8 óra+.
  • -
Kovács
Látogatói vélemény – Parfimo.hu

Nagyon kellemes és tartós, egyedi illata van.

Vásárlói vélemény - Arukereso.hu

10-éve használom

  • Számomra nincs ennél jobb…

Visszajelzés hozzáadása és segítsen másoknak a választásban.

Önnek válogattuk


Szállítás:
Fizetés:
Tanúsítványok:
Made with by PragueBest