raktáron
Moschino Toy 2 Bubble Gum Eau de Toilette nőknek 100 ml
Női toalettvízTermékkód: 143031
Azonnal feladható 1 190 Ft-tól, és akár már 13.7.-ra házhoz ér.
20+ év a piacon – több millió vásárló Európa-szerte.
Ingyenes szállítás csomagpontra 45 990 Ft+
Hivatalos viszonteladó – Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue és más márkák.
Termékleírás
Fej kandírozott gyümölcs, keserű narancs, citrom
Szív rágógumi, bolgár rózsa, áfonya, őszibarack, fahéj, őszibarackvirág, gyömbér
Háttér pézsma, ambroxan, cédrus
Toy 2 Bubble Gum by Moschino egy virágos-gyümölcsös parfüm nőknek, amely 2021-ben került piacra. Az illatot a neves parfümőr, Olivier Pescheux alkotta meg, játékos és édes akkordokkal gazdagítva, amelyek a fiatalos energiát és a vidámságot ragadják meg.
Az illat nyitányában az édes kandírozott gyümölcsök, a frissítő citrom és a finoman kesernyés narancs dominálnak, üde és játékos kezdést adva a parfümnek.
Az illat szívét a markáns rágógumi tónus jellemzi, amely édes és szórakoztató jegyet visz a kompozícióba. Ezt a gourmand akkordot finom bolgár rózsa, lédús áfonya, édes őszibarack és annak virágai egészítik ki. A fűszeres fahéj és gyömbér tónusai enyhe pikantériát kölcsönöznek a kompozíciónak, mélységet és kiegyensúlyozottságot adva neki.
A parfüm alapja meleg és érzéki, pézsma, elegáns ambroxan és fás cédrus tónusaival, amelyek hosszan tartó és kellemes lecsengést biztosítanak. A Toy 2 Bubble Gum ideális azoknak a nőknek, akik kedvelik a játékos, édes illatokat, tele örömmel és optimista energiával.
Katka
Nagyon kellemes mindennapi illat
Deborah
Moschino vagyok
Tudj meg többet
HIVATALOS VISZONTELADÓ
Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue és más vezető márkák.
UTÁNVÉTES FIZETÉS
Fizessen rendelése átvételekor.
EZREK TERMÉK RAKTÁRON
Parfümök és kozmetikumok azonnal elérhetők.
INGYENES SZÁLLÍTÁS 45 990 FT FELETT
DPD és Packeta átvételi pontra.