raktáron
Hugo Boss Boss The Scent For Her Parfümvíz újratölthető nőknek 100 ml
Parfümvíz nőknek újratölthetőTermékkód: 161557
Azonnal feladható 1 190 Ft-tól, és akár már 31.7.-ra házhoz ér.
20+ év a piacon – több millió vásárló Európa-szerte.
Ingyenes szállítás csomagpontra 45 990 Ft+
Hivatalos viszonteladó – Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue és más márkák.
Termékleírás
Fej őszibarack, frézia
Szív osmanthus
Háttér kakaó
A The Scent For Her női parfüm a Hugo Boss divatmárkától 2016-ban jelent meg. Lágy kompozíciójával az egy évvel korábban kiadott férfi párját, a Boss The Scent illatot egészíti ki.
A törékeny romantika ínycsiklandó gourmand árnyalatok felhőin lebeg. A kakaó finom akkordjaival kiegészített virágos-gyümölcsös eszenciák segítenek a modern nőknek kitűnni a fejlődéssel teli időkben.
A kifinomult édesség érzete lédúsan bársonyos őszibarackos tónusokkal nyílik, fréziavirágokkal ötvözve. A szív az illatos olajfa illatára épül, amely barackos árnyalatáról ismert; aromáját a pörkölt kakaó kompozíciója erősíti fel, sötétebb alapot adva a parfümnek, és gourmand irányba fordítva azt.
A Hugo Boss The Scent For Her közepes intenzitású illat közepes tartóssággal . Ínyenc tónusai tökéletesen érvényesülnek nappali viseléskor, a tavasztól őszig tartó időszakban.agnes
Nagyon kedves. Köszönöm.
Egy kicsit édesebb illat, de nagyon kellemes.
Tudj meg többet
HIVATALOS VISZONTELADÓ
Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue és más vezető márkák.
UTÁNVÉTES FIZETÉS
Fizessen rendelése átvételekor.
EZREK TERMÉK RAKTÁRON
Parfümök és kozmetikumok azonnal elérhetők.
INGYENES SZÁLLÍTÁS 45 990 FT FELETT
DPD és Packeta átvételi pontra.