raktáron
Dolce&Gabbana Dolce Violet Eau de Toilette nőknek 75 ml
Női toalettvízTermékkód: 144315
Azonnal feladható 1 190 Ft-tól, és akár már 23.7.-ra házhoz ér.
20+ év a piacon – több millió vásárló Európa-szerte.
Ingyenes szállítás csomagpontra 45 990 Ft+
Hivatalos viszonteladó – Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue és más márkák.
Termékleírás
Fej ribizli levele és termése, mandarin, ciklámen
Szív ibolya, fekete ribizli, körte
Háttér szantálfa, madagaszkári vanília, pézsma
A Dolce Violet a Dolce & Gabbana márkától egy nőknek készült virágos-gyümölcsös eau de toilette, amely 2023-ban mutatkozott be, friss és játékos karaktert hozva. Ez az illat örömöt és nőies energiát sugároz, a lédús gyümölcsöket finom virágos tónusokkal ötvözve. A nyitányban a ciklámen illatával találkozhat, amely enyhén fűszeres árnyalatot ad, valamint a mandarin és a fekete ribizli friss tónusaival. Ezek az összetevők harmonikus, citrusos-gyümölcsös kezdetet alkotnak, amely szikrázó és üde.
Az illat szívében az édes ibolya dominál, finom púderes tónust adva, miközben virágos mélységet is kölcsönöz. A körtével és a bódító fekete ribizlivel együtt ez a kombináció édes, gyümölcsös elegyet formál, amely kiemeli az illat nőiességét és báját. Az ibolya jellegzetes lágyságot hoz, a körte pedig természetes, lédús édességgel gazdagítja az illatot.
Az alapjegyeket a meleg pézsma, a szantálfa és a madagaszkári vanília alkotják, amelyek bársonyosságot és kellemesen krémes lecsengést adnak az illatnak. A szantálfa finoman fás aláfestést nyújt, míg a vanília édes, melengető mélységet ad hozzá, lágyítva az illatot és hosszan tartó nyomot kölcsönözve neki. A Dolce & Gabbana Dolce Violet ideális választás azoknak a nőknek, akik frissességet és finom eleganciát szeretnének sugározni a gyümölcsös játékosság és a fás lezárás kombinációjával.
Lucie
Gyönyörű, enyhén édes, gyümölcsös illat. Nagyon jó nekem.
Tudj meg többet
HIVATALOS VISZONTELADÓ
Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue és más vezető márkák.
UTÁNVÉTES FIZETÉS
Fizessen rendelése átvételekor.
EZREK TERMÉK RAKTÁRON
Parfümök és kozmetikumok azonnal elérhetők.
INGYENES SZÁLLÍTÁS 45 990 FT FELETT
DPD és Packeta átvételi pontra.