Trussardi Sound of Donna nőknek 2 ml

Női parfümvíz - kimért minta szórófejjel
4.6  (42× értékelt)

Termékkód: 172339

SALE7HU kóddal 7% kedvezmény.

520 Ft

ÁFÁ-val | szállítási költség nélkül |

-10 % 559 Ft

620 Ft

ÁFÁ-val együtt | szállítási költség nélkül

raktáron > 5 db

Azonnal feladható 1 190 Ft-tól, és akár már 11.6.-ra házhoz ér.

20+ év a piacon – több millió vásárló Európa-szerte.

Ingyenes szállítás csomagpontra 45 990 Ft+

Hivatalos viszonteladó – Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue és más márkák.

Termékleírás

Fej mandarin, mandulák, magnólia

Szív tubarózsa, rózsa, heliotróp

Háttér pacsuli, szantálfa, szelídgesztenye, tejszín

A Trussardi The Black Rose egy orientális-virágos illat nőknek és férfiaknak, amely 2017-ben került piacra. Ezt az intenzív és kifinomult illatot Pierre-Constantin Guéros parfümőr alkotta meg. A The Black Rose a világ egyik legritkább és legszebb rózsája, a Taif rózsa előtt tiszteleg, amely ennek az illatnak a középpontjában áll. A parfümöt markáns érzékiség és elegancia jellemzi, így ideális választás a karakteres és mély illatok kedvelőinek.

Az illat felső jegyét a fűszeres rózsabors nyitja meg, amely friss és pikáns kezdést ad a parfümnek. A parfüm szívében a gyönyörű és bódító Taif rózsa uralkodik, virágos eleganciát és intenzitást kölcsönözve. Ez az egyedülálló virág ellenállhatatlan nőiességgel és kifinomultsággal ruházza fel az illatot.

Az illat alapja mély és érzéki a földesen édes pacsuli, a melengető vanília, a lágy pézsma és a gazdag borostyán (ámbra) összhangjának köszönhetően, amelyek hosszan tartó, magával ragadó nyomot alkotnak. A Trussardi The Black Rose tökéletes választás azoknak, akik titokzatosságot, erőt és eleganciát szeretnének sugározni, és különleges alkalmakra is ideális.

Tovább

Névtelen

Én használom.

Ez az illat egyszerre édes és finom, nagyon jó. Intenzívebb, mint a White-Donna, de nagyon jó. Ajánlom.


100% EREDETI TERMÉKEK
Eredeti parfümök és kozmetikumok biztos forrásból.

10+ WEBÁRUHÁZ EURÓPÁBAN
Megbízható, nemzetközi márka

ÓRIÁSI TERMÉKVÁLASZTÉK
Több ezer termék raktáron.

Ingyenes szállítás 45 990 Ft felett. DPD és Packeta pontra

Cookies

Itt testreszabhatja a sütiket a saját preferenciái szerint, és később részletesebben is beállíthatja vagy bármikor kikapcsolhatja a weboldal láblécében.

Jellemzők

Tartósság
Kivetítés
Az illat típusa orientális, virágos
Termék típusa Parfümvíz
Alkalom univerzális
Évszakok tél, ősz
Gender Női
Sorozat
A kiadás éve 2018
Csomagolás celofán nélkül, szórófejjel ellátott
Szavatossági idő nincs megadva
Értesítés gyúlékony anyagok
Felelős személy Angelini Beauty S.p.A., Via Melchiorre Gioia 8, Milano, 20124, IT, (+39) 02 8713 3800, info@angelinibeauty.com
Gyártó: Trussardi

Trussardi

A márkáról Trussardi

A Trussardi olasz luxusmárka több mint 100 éve van jelen világunkban, és a vállalat irányítása a mai napig a család kezében van. Változatos termékeinek mindegyikén megtalálható a fürgeséget és az energiát jelképező agár. A Trussardi illatok sosem vesznek kereskedelmi divatirányt. A márka inkább arra törekszik, hogy minden termékébe csempésszen valami különlegeset. Orientális illatok modern köntösben – virágok, gyümölcsök, pézsma, érzéki bőr fás akkordokkal mesterien megfűszerezett egyedi illatkeveréke. Ilyen és hasonló ötleteknek köszönhetően születnek meg az időtálló és könnyen viselhető illatszerek és az azokhoz készült kiegészítő kozmetikumok. Az elcsépeltnek nem éppen nevezhető női és férfi Trussardi illatok meghódították Európát, Amerikát, Ázsiát, és rajongótáboruk egyre csak nő. Ki szeretne lépni a tömegből? Lenyűgözné az ellenkező nemet? Válassza a Trussardi illatokat!

Trussardi: Olasz tradíció és stílus

Az 1911-ben Dante Trussardi jóvoltából bőrkesztyűgyártás céljából létrejött Trussardi fokozatosan széles körben elterjedt márkává nőtte ki magát. Hosszú története során férfi öltönyök, női kosztümök, gyerekruhák, sportruházat, illatszerek, bőráru, telefonok, repülőgép és Alfa Romeo enteriőrök kerültek ki portfóliójából. A márka még azzal is büszkélkedhet, hogy 1988 ban őt érte a megtiszteltetés, hogy az olasz olimpikonokat öltöztesse. A vállalat legkiemelkedőbb tagjának Nicola Trussardi (1942–1999) tekinthető, aki 1965-ben vette át a cégvezetést. A jelen generáció ugyanis neki köszönhetően őrzi a márkavállalatot olasz nemzeti örökségként.

Közkedvelt Trussardi illatok

Elsőként a Trussardi (1984, női illat) jelent meg. A legtöbb eladás a Trussardi Riflesso (2017, férfi illat) illathoz kötődik. A férfias erő, szexepil és gyengédség megtestesítőjeként biztos fegyver a női szívek megmelengetésére. Még abban az évben került bemutatásra a népszerű Donna Goccia a Goccia Eau de Parfum nőknek. Babérokat aratott továbbá a My Land (2012, férfi illat), Delicate Rose (2012, női illat), Black Extreme (2014, férfi illat), My Scent (2015, női illat), The Black Rose (2017, uniszex illat). Az 1001 éjszaka meséibe invitál az orientális Amber Oud (2016, férfi illat), a modern úriemberek illata a legértékesebb aromás gyantás összetevőkkel. Engedjen hát a csábításnak...

Persoana responsabilă Angelini Beauty S.p.A. Via Melchiorre Gioia 8, 20124 Milano, IT info@angelinibeauty.com https://www.angelinibeauty.com

Értékelések

4.6  (42× értékelt)
5 36
4 2
3 0
2 2
1 1

Névtelen

Látogatói értékelés

Én használom.

Tetszik

Jó ár

Nem tetszik

Nem vagyok

ro

Vásárló innen: parfimo.ro

Eredeti

Eredetileg beküldve a következőhöz Trussardi Sound of Donna Eau de Parfum nőknek 30 ml

Látogatói értékelés

Ez az illat egyszerre édes és finom, nagyon jó. Intenzívebb, mint a White-Donna, de nagyon jó. Ajánlom.

sk

Vásárló innen: parfemy-elnino.sk

Eredeti

Eredetileg beküldve a következőhöz Trussardi Sound of Donna Eau de Parfum nőknek 30 ml

Julia

Látogatói értékelés

Mindenképpen ajánlom, az illata intenzív, jellegzetes, erős, szokatlan és jó áron van.

Tetszik

hihetetlenül gyönyörű illat, intenzív

sk

Vásárló innen: parfemy-elnino.sk

Eredeti

Látogatói értékelés

Tetszik

Nagyon kellemes illat

sk

Vásárló innen: parfemy-elnino.sk

Eredeti

Látogatói értékelés

Hosszú távú használat

sk

Vásárló innen: parfemy-elnino.sk

Eredeti
1 - 5 a 5