Bioderma Atoderm Ultra-Soothing Balm 200 ml

Nyugtató és regeneráló arcbalzsam
4.8  (5× értékelt)

Termékkód: 165222

Értékesítés megszűnt

Termékleírás

Tovább

Tudj meg többet


HIVATALOS VISZONTELADÓ
Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue és más vezető márkák.

UTÁNVÉTES FIZETÉS
Fizessen rendelése átvételekor.

EZREK TERMÉK RAKTÁRON
Parfümök és kozmetikumok azonnal elérhetők.

INGYENES SZÁLLÍTÁS 45 990 FT FELETT
DPD és Packeta átvételi pontra.

Cookies

Itt testreszabhatja a sütiket a saját preferenciái szerint, és később részletesebben is beállíthatja vagy bármikor kikapcsolhatja a weboldal láblécében.

Jellemzők

Termék típusa Ápoló
Hatás nyugtatás, regeneráció, hidratálás
Sorozat Atoderm
Csomagolás celofán nélkül, higiéniai okokból nem visszaküldhető
Szavatossági idő 6 M
Bőrtípus nagyon száraz
Bőrproblémák érzékeny, atópiás
A test része Arcbőr
Felelős személy NAOS SAS, 355 Rue Pierre-Simon Laplace, Aix-en-Provence, 13290, FR, +33442607373, contact.dpo@naos.com
Gyártó: Bioderma
Összetevők

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINÉRALE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BEHENYL ALCOHOL, CANOLA/CANOLA OIL/HUILE DE COLZA, SUCROSE STEARATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, PHYTOSTEROLS, XYLITOL, ZINC GLUCONATE, ACRYLATES/C10‑30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PALMITAMIDE MEA, 1,2‑HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM CITRATE, MANNITOL, RHAMNOSE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, SODIUM HYDROXIDE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, TOCOPHEROL, PHYTOSPHINGOSINE, CERAMIDE NP, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CERAMIDE AP, CHOLESTEROL, CARBOMER, XANTHAN GUM, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, CERAMIDE EOP.

Bioderma

A márkáról BIODERMA

A BIODERMA készítmények segítenek a problémás bőrnek visszanyerni az egészségét és szépségét.

A BIODERMA bőrgyógyászati márkája immár több mint 20 éve van jelen a szépségiparban. A cégvezetés a francia Lyonban zajlik szoros együttműködésben világhírű bőrgyógyászokkal és jelentős kutatási központokkal. A fő fókusz a dermatokozmetika, ami az érzékeny, problémás, dehidratált, száraz és zsíros bőrre összpontosít, illetve külön figyelmet szentel az atópiás ekcémás bőrnek, de foglalkozik gyermek és hajápoló kozmetikumokkal is.

Termékei előállításánál a BIODERMA elsősorban a bőrről nyert ismereteit és a bőr biológiai mechanizmusait veszi figyelembe. A BIODERMA filozófiája a bőr természetes forrásainak reaktiválásán alapul, ugyanis ez felel az egészséges bőr normál funkciójának megújulásáért. Nagy hangsúlyt fektet a cég arra, hogy termékei használata hozzásegítsen a bőrprobléma okának eltávolításához, ami valóban egészséges bőrt eredményez.

A BIODERMA kutatásainak köszönhetően a termékek fokozott toleranciát mutatnak a bőr irányában, hogy minden bőrtípust eredményesen szolgáljanak, beleértve az érzékeny bőrt. Az arclemosók, arckrémek, napozótermékek, hidratálókrémek, izzadásgátlók, tusfürdők és más BIODERMA termékek gondosan kiválasztott és rendkívül jó minőségű összetevőket tartalmaznak, valamint szigorú minőség és hatékonyság ellenőrzési teszteken esnek át.

Persoana responsabilă NAOS SAS 355 Rue Pierre-Simon Laplace, 13290 Aix-en-Provence, FR contact.dpo@naos.com https://www.naos.com

Értékelések

4.8  (5× értékelt)
5 4
4 1
3 0
2 0
1 0

Látogatói értékelés

Tetszik

Felső

cs

Vásárló innen: parfemy-elnino.cz

Eredeti
1 - 1 a 1